Kalk Gidelim Dizisi’nin Beşinci Bölümü’nde Neler Olacak?

Elçin Sangu’nun Yeni İmajı Tartışmaya Neden Oldu

Kalp Atışı’nda Eylül ve Ali Asaf’ın Aşkı Devam Edebilecek mi?

Kalp Atışı 24. bölüm 2. fragmanı

Adı Zehra Dizisi – Fox Tv

Çok Yakında 14 Kasım 2017

Adı Zehra Dizisinin Oyuncuları Ve Konusu Nedir; Ne Zaman Yayınlanacak Ve Diğer Tüm Bilgiler Ve Güncel Fragmanlar Bu Sayfada.

Adı Zehra Dizisi Çok Yakında Fox Tv’de | NTC Medya  – Sezon:1

Adı Zehra Dizisinin Çekimleri Başladı

Adı Zehra - Zeynep Çamcı ve Hatice AslanFOX’un merakla beklenen dizisi “Adı: Zehra…”nın çekimleri Almanya’nın Frankurt şehrinde başladı.

Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan “Adı: Zehra...” dizisinin başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve Hatice Aslan paylaşıyor. Çekimleri Amerika’nın New York şehrinde ve Almanya’nın Frankurt kentinde başlayan dizide oyuncuların uyumları ve neşeli tavırları dikkat çekti. Almanya çekimlerinin ardından İstanbul’a döneceklerini söyleyen oyuncular, “Yeni projemiz için heyecanlıyız. Güçlü hikayeye ve kadroya sahip diziyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Bekir Baran Sıtkı tarafından senaryolaştırılan projenin, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Yapımcılığını NTC Medya / Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Adı: Zehra…” dizisi yakında FOX’ta.

Adı Zehra Dizisi Geliyor

Adı Zehra - Zeynep ÇamcıYapımını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu’nun kaleme aldığı ve Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu FOX’un merakla beklenen yeni dizisi “Adı Zehra” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

 

Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü anlatan “Adı Zehra”nın oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy ve İnanç Konukçu gibi başarılı isimler yer alacak.

 

Adı Zehra”, yeni yılın ilk aylarında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

loading...

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da110 sorgu var. 8,498 saniyede yüklendi.