Mehmed Bir Cihan Fatihi Tanıtımı ile İlgi Uyandırdı

Survivor 2018’de Nihat Doğan, Anıl’a Neden yüklendi?

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (22 Şubat 2018 Perşembe)

21 Şubat 2018 Çarşamba Reytingleri (TNS)

Ah Kalbim 69. Bölümü ile Çarşamba Kanal 7’de

Hint Dizileri 27 Aralık 2017

ABHİ PRAGYA’YI KISKANIYOR | Ah Kalbim Dizisinin 69. Bölüm özeti, Hangi Gün ve Saat Kaçta Yayınlanacak? Yeni bölümde neler olacak?

Aşkın ve nefretin birbirine karıştığı Ah Kalbim’de bu akşam Abhi, Pragya’nın reklam çekimlerine gider. Pragya’nın partnerini kıskanan Abhi olay çıkartır.

69. Bölüm

Abhi’nin yapımcıları Pragya’yı çok sevdiğini söyler ve ona reklam filminde baş rolü verir. Reklam çekimlerinde partnerinin hareketlerinden rahatsız olan Pragya bir türlü rolüne odaklanamaz. Abhi ise Pragya’nın başka bir adamla reklam filminde yer almasından son derece rahatsız olur. Yapımcı bu durumu fark edince Abhi’yi Pragya’nın partneri yapar. Pragya ve Abhi reklam çekimini tek seferde bitirir. Abhi, Pragya’yı kıskanmasının ardında ona duyduğu sevginin olduğunu fark edebilecek mi?

İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama
Yayın Tarihi : 27 Aralık 2017, Çarşambla
Yayın Saati : 21:30

loading...

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da88 sorgu var. 0,648 saniyede yüklendi.