Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/televizy/public_html/anket/wp-content/themes/xturkV280/single.php on line 14

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/televizy/public_html/anket/wp-content/themes/xturkV280/single.php on line 14
Bugün Hangi Dizi veya Programı İzleyeceksiniz? (2 Mayıs 2016 Pazartesi) | Televizyon Dizisi Sitesi Anket Bölümü
Son Dakika
18 Kasım 2017 Cumartesi

Bugün Hangi Dizi veya Programı İzleyeceksiniz? (2 Mayıs 2016 Pazartesi)

Anketimize katılarak izlenme oranlarına katkıda bulunun. Ayrıca Televizyonda Bugün neler var görün. (2 Mayıs 2016 Pazartesi)

02 Mayıs 2016 Pazartesi, 13:31

Star’da Paramparça, Fox Tv’de Aşk Yalanı Sever, Show Tv’de İstanbul Sokaklarıi  Atv’de Kırgın Çiçekler,Trt1’de Yeşil Deniz dizisi ekrana gelecek. Alternatif arayanlar için Tv8’de Survivor 2016 izleyebilirsiniz.

2008 yılından beri televizyondizisi.com Sitesi’nde günlük reyting anket verilerine yer vermekteyiz. Amacımız TNS reyting sistemlerinden farklı olarak alternatif sosyal medyada takipçisi olan dizi ve programların ne kadar izlendiğini farklı veriler ile gözlemleyebilmek.

Mevcut verilerimizin daha sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilmesi için sizlerden ricamız sevdiğiniz dizi veya programa defalarca oy vermeye çalışmamamızdır. Burada amaç dizilerin izlenme oranları ile ilgili realisttik bir durum değerlendirmesi yapabilmektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz