İsmail Demirci Babamın Günahları Dizisinde

Hayat Sırları’nda Seher, kızını kaçıranlardan hesap soruyor

Video: Fox Tv’nin 2018 Yeni Yıl Videosu Büyük İlgi Gördü

İlker Ayrık’lı “Yaparım Bilirsin”in Çekimleri Başladı

Kadın Dizisi – Fox Tv

Fox Tv 19 Aralık 2017

Kadın Dizisinin Oyuncuları Ve Konusu Nedir;Ne Zaman Yayınlanacak Ve Diğer Tüm Bilgiler Ve Güncel Fragmanlar Bu Sayfada.

Kadın Dizisi 9. Bölümü ile 19 Aralık Salı Saat 20.00’de Fox Tv’de| MF YAPIM | Sezon:1

Nisan ve Doruk’a belli etmemeye çalışan Bahar, içinde bulunduğu durumdan ötürü oldukça huzursuz olur. Arif’in Bahar ile ilişkisi olduğunu düşünen Şirin ise Arif’in peşine düşer ve bir şekilde Arif ile tanışır. Test sonuçlarından şüphelenen Jale’nin tekrar hastaneye çağırması üzerine hastaneye giden Bahar’ı bir sürpriz daha beklemektedir. Bahar, Sarp’ın telefonunda gördüklerinden sonra bir daha eskisi gibi olabilecek midir?

KADIN 9. BÖLÜMÜYLE 19 ARALIK SALI SAAT 20.00’DE FOX’TA!

KADIN DİZİSİ 9. BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Kadın Dizisi Poster

Yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin’in oturduğu ve senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı ‘’Kadın’’ dizisi, 24 Ekim Salı saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak. Sezonun en iddialı dizilerinden olan “Kadın”da Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil eşlik edecek.

Kadın Dizisinde Özge Öpirinçi rol alıyor

Genel Hikaye:

“Kadın”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor…

 

Kadın Dizisi


loading...

loading...


Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ufak Tefek Cinayetler 8. Bölüm Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak? | Televizyon Dizisi on 13 Aralık 2017

İlginizi Çekebilir
Savaşçı Dizisi Fox Tv

Savaşçı Dizisi Fox Tv

9 Aralık 2017
Sayfa da103 sorgu var. 5,883 saniyede yüklendi.