Can Yaman Erkenci Kuş Dizisine Formda Giriyor

Devrim Yakut Yeni Dizisi Darısı Başımıza ‘yı Anlattı

Gizem Karaca’ya Yine Bir Kötü Haber

Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy ‘un Tekne Tatili

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Fox Tv 21 Aralık 2017

Şevkat Yerimdar’ın Yeni Bölümünde Şevkat Yerimdar’da Şevkat ve Esin Ayrılıyor mu? | Şevkat Yerimdar oyuncuları ve konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Şevkat Yerimdar dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Şevkat Yerimdar Dizisi 31. Bölümü ile 22 Aralık Cuma Saat 20.00’de Fox Tv’de | Özgürcan Çevik ve Başak Parlak | Sezon: 1 | Limon Film

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği FOX’un sevilen dizisi ‘’Şevkat Yerimdar’’ yine eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.
BÜTÜN MAHALLE ŞEVKAT’İN İNADINI KIRMAYA ÇALIŞIYOR!
Esin ve Şevkat’in küslükleri devam etmektedir. Esin Şevkat’ten bir özür bekler ama Şevkat buna yanaşmaz. Bütün mahalleli onları barıştırmak için seferber olur.
BOZKIR İSMAİL’İN DENGESİNİ BOZAR!
Bozkır İsmail’e bir iyi davranmakta, bir kötü davranmaktadır. Bu durum İsmail’in kafasını karıştırır. Nasıl davranacağını bilemez.
CUMA HAYATININ HATASINI YAPAR, ÜZEYİR’E ŞANS DOĞAR!
Yaşlı bir kadın Cuma’yı torunu sanmaktadır. Cuma bu durumdan sıkılır ve Üzeyir’in torunu olduğunu söyleyerek kadını başından atar. Fakat kadın tüm mirasını Üzeyir’e bırakmaya kalkınca işler karışır.

<<< Şevkat Yerimdar 31. Bölüm Resimleri ve Fragmanı İçin Tıklayınız >>>

Şevkat Yerimdar Filmi de Televizyona Dizi Oluyor

Şevkat Yerimdar2013 yılında çıkan ilk filmiyle çok konuşulan, ardından bu kış ikinci filmiyle ekrana gelen ‘Şevkat Yerimdar’ dizi oluyor!

Filmi televizyona uyarlayacak yapım şirketi ise Limon Film. Çalışmaları son hız devam dizinin kadrosunda Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru yer alacak. Dizinin çekimlerine Temmuz ayının sonunda başlaması bekleniliyor.

Şevkat Yerimdar Filmi Televizyonda Ne Zaman Yayınlanacak veya Yayınlandı? >>> Tıklayın

Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil.

 

 

loading...

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Savaşçı Dizisi Fox Tv

Savaşçı Dizisi Fox Tv

9 Aralık 2017
Sayfa da85 sorgu var. 3,476 saniyede yüklendi.