Tolga Ortancıl Küçük Prens oyunuyla sahnede

Güncel Survivor 2018 Anketi: Sizin Favoriniz Kim?

TelevizyonDizisi.Com 2018 En İyiler Anketi Başladı

Anket: TelevizyonDizisi.Com 2018 En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Kim? (1. TUR)

8. Gün Dizisi – Atv

Çok Yakında 17 Aralık 2017

8. Gün Dizisinin Oyuncuları Ve Konusu Nedir; Ne Zaman Yayınlanacak Ve Diğer Tüm Bilgiler Ve Güncel Fragmanlar Bu Sayfada.

8. Gün Dizisi Çok Yakında Ekranlara Gelecek | Ay Yapım Sezon:1

8. Gün Dizisinin Konusu

Şeref Meselesi dizisi ile ünlenen Burcu Biricik, Çağatay Ulusoy’un Netflix için çekeceği dizide oynayacak diye beklerken, dizinin çekim ve hazırlık süresinin uzamasından dolayı Ay Yapım ile anlaşmaya gitmişti.

Ay Yapım imzalı dizinin tanıtımı ile ilgili bir yazı hazırlamıştım ve sizlere sunmuştum (1) okumak isteyenler için şuraya bırakıyorum.

Ay Yapım dizisi olarak yayına girecek 8.Gün dizisinin şimdilik 2 oyuncusu hakkında bilgi verebiliyorum Musa Uzunlar ve Burcu Biricik. Baba-kızın hikayesi olarak tanıtıma çıkan dizi aslında oldukça derin işleri anlatacak bize. Diğer kast için hala çalışılıyor haberleri sizlerle paylaşacağım.

Senaryosunu Toprak Karaoğlu ile Volkan Sümbül’ün kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda tasarım yönetmeni olarak Hilal Saral oturacak. İki senarist İçerde dizisinin de senaryosunu yazmıştı. Masa başı çalışmaları tamamlanan projenin ekran macerasına Ocak’ta başlaması bekleniyor.

Atv ekranlarında yer alacak dizinin aslında basit bir baba-kız öyküsünün dışına çıkacağını öncelikle söylemek lazım!

Bildiğiniz gibi Aselsan’da çalışan mühendislerin peş peşe ölmesi veya öldürülmesi, yeni icatlar yaptıkları iddia edilen bilim insanlarının aynı uçak kazasında hayatını kaybetmesi, yıllardır tartışılır. Çünkü kamuoyu, bugüne kadar yapılan resmi açıklamalardan tatmin olmadı, gerçeklerin ortaya çıktığına inanmadı. Kamuoyunun aslını astarını merak ettiği bu konular, Ay Yapım’ın ATV için çekeceği dizide masaya yatırılacak. Derin bir hikaye anlatacak derken gerçekten derin bir hikaye olduğunu belki şimdi daha iyi anlatabilmişimdir.

Devletin şüpheli ölüm olarak gördüğü bu ölümler dizide önümüze derin devlet mi yoksa dış güçler olarak mı gelecek şuan için bir bilgiye sahip değiliz. Büyük bir hız ile 2018 Ocak ayına hazırlanan dizi İstanbul’da çekilecek. Şimdilik İstanbul için hazırlanan set daha sonra nereye, hangi şehre taşınır bilgi edindikçe sizlerle paylaşacağım.

Oldukça ilgi çekici gerçek öykülerin senaristlerin kaleminden ekrana nasıl damlayacak doğrusu çok merak ediyorum. Biliyorsunuz ki ben böyle dizileri çok seviyorum. Beni mutlu edecek ve meraklandıracak bir proje olduğunu sizler biliyorsunuz, umarım sizlerinde bu dizi ilgisini çeker.

Hayatta ilginizi çeken konuların karşınıza çıkması dileği ile…

Burcu Biricik

Burcu Biricik 8. Gün4 Mayıs 1989 yılında Antalya’da dünyaya gelen Burcu Biricik Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü tamamlamıştır. Molped, Biskrem, n11.com gibi reklam filmlerinde rol almıştır. Ayrıca güzel oyuncu Bana Masal Anlatma, Beni Böyle Sev, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi ve Hayat Şarkısı gibi dizilerde kendini göstermiştir.

Musa Uzunlar

Musa Uzunlar 8. Gün21 Nisan 1959 Tarihinde Antalya’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden 1985 yılında mezun oldu ve Devlet Tiyatroları’nda göreve başladı. Bursa, Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı.

Devlet Tiyatroları’ndaki yönetim görevlerinin yanı sıra Devlet Tiyatroları Spor Kulübü’nde ve Devlet Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı TOBAV’da da yöneticilik yaptı. Devlet Tiyatroları’nda Bursa, Adana, Diyarbakır, Trabzon, Ankara ve İstanbul’da oyunlar yönetti. Ayrıca İzmit Şehir Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları, Eskişehir Tiyatro Anadolu, Yeditepe Oyuncuları, Abdullah Şahin/Nokta Tiyatrosu, Tiyatro Ti, Ankara Maliye Tiyatrosu, Tiyatro Adam gibi topluluklarda ve Makedonya Üsküp Halklar Tiyatrosu ile Bulgaristan Rusçuk Devlet Tiyatrosu’nda yönetmenlik yaptı.

Özel ve ödenekli tiyatrolarda birçok oyunda oyuncu olarak da görev aldı. Hüzün Mahallesi Otobüsü ve Kaplumbağanın Ninnisi isimli iki oyun yazdı. Bunlardan ilki yayımlandı ve Devlet Tiyatroları’nda sahnelendi. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Mimar Sinan Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Ana Sanat Dalı ve Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitmenlik yaptı.

Halen Haliç Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nde eğitmen olarak çalışmaktadır. Ayrıca sinema, televizyon ve dublaj çalışmaları da yapmaktadır. TOBAV İstanbul Şube Başkanı’dır.

Oynadığı Diziler

Poyraz Karayel- 2015-2017

Kurtlar Vadisi Pusu – 2008 – İskender Büyük
Yağmur Zamanı – 2004 – Levent
Merdoğlu – 2000
Hayal Kurma Oyunları – 1999 – Annenin Sevgilisi
Nilgün – 1999 – Sinan
Ateş Dansı – 1998 – Sinan
Süper Baba – 1993 – Sinan
Bütün Kapılar Kapalıydı – 1990
Geçmiş Bahar Mimozaları – 1989

Ece Er

8. Gün Dizisi Hakkında

Efsane diziler ile adından söz ettiren Ay Yapım bu sezon Çukur ve Ufak Tefek Cinayetler ile bu geleneğini sürdürüyor. Şimdilerde ise yep yeni bir dizinin startını verdi.

Kanalı ve oyuncu kadrosu henüz belli olmayan dizinin adı ise 8.Gün olacak. Dizinin başrol kadın oyuncusu Burcu Biricik oldu. Dizinin senaristleri ise son olarak İçerde dizisini yazan Toprak Karaoğlu ve Volkan Sümbül olurken, yönetmen koltuğunda ise Hilal Saral oturacak. Dizinin ATV ekranlarında yayınlanacağı ilk gelen bilgiler arasında.

8.Gün Ocak ayında izleyiciyle buluşacak.

loading...

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Avlu Dizisi – Star Tv

Avlu Dizisi – Star Tv

19 Aralık 2017
Avcı Dizisi – Kanal D

Avcı Dizisi – Kanal D

15 Aralık 2017
Çarpışma Dizisi

Çarpışma Dizisi

15 Aralık 2017
Gülizar Dizisi – Kanal D

Gülizar Dizisi – Kanal D

14 Aralık 2017
4N1K  Dizisi – Fox TV

4N1K Dizisi – Fox TV

12 Aralık 2017
Sayfa da98 sorgu var. 3,631 saniyede yüklendi.