Anket: 2018 Ekranın İdeal Çiftini Seçiyoruz (3.Tur)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Mart 2018 Pazartesi)

4 Mart 2018 Pazar Reytingleri (TNS)

1 Mart 2018 Perşembe Reytingleri (TNS)

Alp Navruz Resimleri ve Biyografisi

Erkek Oyuncular, Oyuncular 7 Aralık 2017

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisinde Sinan Karakterine Hayat Veren Alp Navruz ’un Hayatına Ve Fotoğraflarına Bu Sayfadan Erişebilirsiniz.

Alp Navruz, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir..
FotoModellik ve modellik yapan Alp Navruz; oyunculuk eğitimi alarak ilk kez Ceberrut sinema filminde rol almış, daha sonra ise Arkadaşlar İyidir dizisinde oynamıştır.
Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu , Çağlar Erturğtul ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almakta Sinan karakterini canlandırmaktadır.

Alp Navruz Röportajı

Alp Navruz Kendini Çekingen ama Gelişime Açık Buluyor

Fiziği ve tarzı ile özellikle bayanların ilgi odağı olan Alp Navruz, Ranini.Tv’den Cansu Uras ile yaptığı röportajda Sinan karakteri ile ilgili önemli ipuçları vermiştir. Neden bu dizide yer aldığını ve Sinan karakteri ile ilgili düşüncelerini şu cümlelerle anlatmıştı.

Sinan karakterinin hayata bakış açısı ve içinde nedeninin zamanla öğrenileceği belli olan ‘doldurulması gereken bir boşluğun’ olması bende merak uyandırdı. Dizinin neredeyse tüm karakterlerinin kendi içlerinde ilginç hikâyeler barındırması ayrıca dikkatimi çeken unsurlardan biri oldu.

Alp Navruz Kimdir?Alp Navruz; Sinan’ın zaman içinde ki metamarfozu ile ilgili olarak şunları söyledi.

Sinan için tam anlamıyla siyah ya da beyaz diyebilmek zor. Kendi içinde, kendisinin de hâkim olamadığı bir duygu ve anlam karmaşası yaşıyor. Daha önce yaşamadığı duyguları kabul etmekten korkuyor. Kaçmak isterken daha çok yakalanıyor. Başta zengin ve şımarık olarak nitelendirmek kolay görünen tarafı ama zamanla Sinan’ın aslında hayata karşı kendini savunmak için maske taktığını fark ediyor ve derinliklerini görebiliyoruz.

Alp Navruz Cosmopolitanİzleyenlerin zaman içerisinde ikiye ayrılıp Hazan-Sinan (HazSin) ve Hazan-Yiğit cephesi oluşturması ile ilgili olarak ise;

Dizi içerisinde böyle bir rekabetin olması izleyici açısından sanırım en büyük merak unsurlarından biri oluyor. Her ne kadar Sinan karakterini canlandırıyor olsam da konu hakkında tarafsız olduğumu söylemek isterim (gülüyor.) Sinan ile Hazan arasındaki uyum ve sanırım biz oyuncular arasındaki iletişim izleyiciye güzel bir şekilde yansımış olmalı ki bahsettiğimiz iki karakterin bir arada olmasını çok istemişler. Açıkçası sonrasında yaşanacakları ben de merakla bekliyorum.

Aşp Navuz ve Deniz Baysal

Aşp Navuz ve Deniz Baysal güzel bir uyum yakaladılar

Dizinin geniş bir izleyici kitlesi var. Sinan ve Hazan aşkının temsilcileri kendilerini HazSin olarak ifade ediyorlar. Peki bu aşkı destekleyen fan kitlesi ile ilgili düşünceleri neler?

Sinan ve Hazan fanlarının yorumlarını zaman buldukça mutlaka okuyorum. İkisi arasındaki elektriğin bozulmasını istemediklerini, samimi ve saf duyguların bu çifti çekici kıldığını düşündüklerini söyleyebilirim.

Alp Navruz - SinanAlp Navruz ne zaman oyuncu olmaya karar verdi?

İlkokul yıllarında tiyatroya merak sarmıştım. Salt heves olarak kalmadı bu ve öğrenim hayatım boyunca ilgilendim hep aktif olarak. Yüksek lisansa kadar aynı zamanda oyunculuk eğitimleri aldım. Her zaman çok çalışmayı ve üzerine daha da koyarak ilerlemeyi benimsedim.

Şu sıralar oldukça popüler bir oyuncu olan Navruz ile ilgili bir güzel sıfat ortalarda dolanıyor. o ise kendini “Hırslı, gelişime açık, çekingen” olarak tanımlıyor.

Alp Navruz Videosu

Alp Navruz Fotoğrafları

loading...

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da111 sorgu var. 6,982 saniyede yüklendi.