İsmail Demirci Babamın Günahları Dizisinde

Hayat Sırları’nda Seher, kızını kaçıranlardan hesap soruyor

Video: Fox Tv’nin 2018 Yeni Yıl Videosu Büyük İlgi Gördü

İlker Ayrık’lı “Yaparım Bilirsin”in Çekimleri Başladı

Berkay Hardal Resimleri ve Biyografisi

Erkek Oyuncular, Oyuncular 7 Aralık 2017

İstanbullu Gelin Dizisinde Hazar Karakterine Hayat Veren Berkay Hardal ’ın Hayatına Ve Fotoğraflarına Bu Sayfadan Erişebilirsiniz.

18 Kasım 1996 İstanbul’da dünyaya gelen Berkay Hardal İstanbullu Gelin dizisinde Murat karakteri ile dikkat çeken bir genç oyuncu. Ümit Çırak’tan oyunculuk dersleri alan genç oyuncu 1.78 boyunda ve kahve rengi gözlüdür.Sevgilisi bulunmayan Berkay Hardal‘ın burcu akreptir.

Berkay Hardal - İstanbullu Gelin Murat

 

Berkay Hardal, Posta Gazetesinden Nazenin Tokuşoğlu’nun sorularına yanıt verdi. İstanbullu Gelin dizisine nasıl dahil olduğunu böyle anlattı.

Edirne’ye ekonometri okumaya gittim. Yeni bir hayatım oldu. O dönem Instagram yeni yeni popülerdi. Ben de aktif paylaşımlar yapıyordum. Takipçi sayım birden enteresan şekilde arttı.
Berkay Hardal Gülüşü

Önce halk keşfetti yani… 

Bir anlamda evet. Sonra yapımcılar aramaya başladı ama cevap vermedim. İçten gelmediler. Zaten yeni bir hayatım vardı. Sekiz ay önce Müzeyyen Karakan isimli bir oyuncu menajeri aradı. Genç yeteneklerin peşinde olan biriymiş. O çok farklıydı, içtendi, sıcaktı, söylediklerine inandım. “Seni oyuncu yapacağım” dedi. Öyle güven verdi ki görüşmeyi kabul ettim.

İyilik meleği ayağına geldi! 

Aynen öyle. Sözleşme imzaladık. Bana o kadar inanıyordu ki, ben de ister istemez ona inandım.

Sende ne görmüş? 

Berkay Hardal MimikleriDaha önce kimsede görmediği bir ışık… Çok doğal bir gülüşüm ve anlamlı bakışlarım olduğunu söyledi. O sıralar ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin oyuncu seçimleri başlamış. “Gözüm çok iyidir, size bir oyuncu göndereceğim, bayılacaksınız” diyerek ismimi göndermiş. O kadar tiyatrocunun, dizi geçmişi olan oyuncunun içinden ben seçildim.

Ve bir anda set ışıklarının ortasında buldun kendini… 

İnanılmaz heyecanlıydım. İlk rolümdü. Nasıl oynayacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Sonra yönetmen geldi: “Berkay, sen neysen Murat karakteri de o. Heyecanlanma, kendini oynayacaksın” dedi. Bir anda heyecanım geçti ve başladım.

Berkay Hardal kaç Yaşında?Heyecanın bitti yani… 

Tamamen geçmedi ama kendime yakın bir karakteri oynadığım için hafifledi. Yola oyuncu olma iddiasıyla çıksaydım daha zor olurdu. Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş çok yardımcı oldu.

İş temposu nasıl? 

Beklediğimden daha yoğun ama alıştım.

Okul ne oldu? 

Berkay Hardal VücutOkulu dondurdum, zaten yeni başlamıştım. Ama bırakmayacağım.

Oyunculukla ilgili ne yapacaksın? 

Mutlaka oyunculuk eğitimi alacağım. Sette de hocalarım var. Tatil yapmadan çalışacağım. Kendi yolumu çizmek istiyorum.

Berkay Hardal Resimleri

loading...

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da117 sorgu var. 6,667 saniyede yüklendi.